דבר היו"ר

 

תושבי בית שמש היקרים,

השלום והברכה!

 

המים הם מקור החיים וחיוניים לכל. מתוך הבנה עקרונית וחיונית זו, קיבלתי על עצמי את אמונם של ראש העיר - הרב משה אבוטבול וחברי מועצת העיר, כאשר נבחרתי על ידם להקים ולהפעיל את תאגיד המים העירוני "מי שמש".

 

חוק תאגידי המים מחייב הקמת תאגיד מים בכל רשות מקומית במטרה לייעל את אספקת המים לאוכלוסייה ולגרום לכך שיושקעו במשק המים כל המשאבים הנדרשים לשמירה על כמות המים ואיכותם. 

 

במהלך השנים, מאז הקמת תאגיד "מי שמש", אכן שמח אני לעמוד בראש מערכת אשר עומדת בכל היעדים המקצועיים, השירותיים והאיכותיים, כפי שמורגשים היטב לכל תושב בעיר.

 

הקמת התאגיד ופעילותו, מלווים באופן רציף בעמל והשקעה מרובים. יחד עם צוות מקצועי ומנוסה, בעל תודעת שירות גבוהה ואיכות מינהלתית, הצלחנו להקים מן המסד ועד הטפחות את תאגיד המים "מי שמש" המשרת נאמנה את תושבי העיר.

 

התפתחותה המואצת של בית שמש, מהווה אתגר של ממש לתאגיד המים; תוספת של מאות ואלפי משפחות בשנים האחרונות, ועוד כמספר הזה בעתיד הקרוב, דורשת חשיבה מקיפה ומשאבים כבירים כדי לספק את השירות הבסיסי, של תשתית מים וביוב, מיד עם כניסת המשפחות לדירותיהן החדשות.

 

אנו נמצאים בעיצומה של ההתרחבות, ותאגיד "מי שמש" אכן עושה כל שביכולתו כדי להעניק את כל השירות לכל התושבים, ותיקים וחדשים כאחד.

 

אנו כאן בשבילכם, באפן שוטף...

 

 

 

בברכה

הרב ישעיהו ארנרייך

יו"ר תאגיד מי שמש

פרופיל התאגיד